Woombie Polska poszukuje dystrybutora, który przejmie dystrybucję naszych produktów w Polsce, Czechach i Niemczech. Poszukujemy partnera, który jest doświadczony w zakresie dystrybucji produktów dziecięcych i może zaoferować najlepszą obsługę klienta i profesjonalizm. Oferujemy atrakcyjną współpracę oraz wsparcie w działaniach marketingowych. Jeśli jesteś zainteresowany by zostać częścią światowej marki i chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt mailowy info@woombie.pl

Otulacze do spania, które umożliwią Twojemu maluszkowi spokojny i bezpieczny sen

Pierwsze tygodnie czy miesiące życia dziecka to dla wielu rodziców szczególny czas. Obserwowanie pociechy, kiedy śpi, je, śmieje się i poznaje świat to piękne uczucie dla każdej mamy i każdego taty. Czasem jednak pozytywne emocje i radość z przyjścia na świat nowego członka rodziny zostają przyćmione przez problemy ze snem malucha. 

Doskonale wiemy, jak uciążliwy jest płacz i częste wybudzanie się niemowlęcia w nocy. To problem zarówno dla niego, jak i dla rodziców. Dlatego proponujemy coś, co pomoże Ci rozwiązać ten problem. 

Nasze otulacze do spania sprawiają, że usypianie malucha jest łatwe, szybkie i przyjemne. Co więcej, śpi on dłużej i rzadziej się budzi. Dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć, że oferowane przez nas otulacze do snu to akcesorium, z którego ucieszą się zarówno rodzice, jak i dzieciątko. 

Otulacz dla noworodka Otulacz dla noworodka

Klasyczny Otulacz dla noworodka o wadze od 2,5 do 6 kg

Producent: Woombie
Cena: 175,00 zł
zobacz więcej
Letni otulacz Woombie dla noworodka Letni otulacz Woombie dla noworodka

Letni Otulacz z siateczki dla noworodka (etap 1) o wadze od 2,5 do 6 kg

Producent: Woombie
Cena: 175,00 zł
zobacz więcej
Otulacz dla dziecka rosnący razem z dzieckiem Otulacz dla dziecka rosnący razem z dzieckiem

Otulacz dla dziecka rosnący w czterech rozmiarach + piąty rozmiar bonusowy jako śpiworek do 18 miesiąca wcześniej dla dziecka 2,5 do 11kg. Wersja z wyciąganymi rączkami bez siateczki i z siateczką.

Producent: Woombie
Cena: 299,00 zł
zobacz więcej
Otulacz dla niemowlaka Otulacz dla niemowlaka

Zmienny Otulacz dla niemowlaka o wadze od 6,5 do 9 kg z dodatkową opcją wyciągania rączek

Producent: Woombie
Cena: 199,00 zł
zobacz więcej

Otulacze dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci 

Pierwszy produkt tego typu wraz z pomocą specjalistów stworzyła amerykańska pielęgniarka Karen Barski, mama pięciorga dzieci. Zaprojektowane przez nią w 2007 roku otulacze do spania przeznaczone były dla noworodków, jednak obecnie w naszej ofercie znajdziesz produkty odpowiednie również dla starszych dzieci. 

Zdajemy sobie sprawę, że problemy z zasypianiem mogą zdarzać się w różnym wieku, a maluch na każdym etapie rozwoju potrzebuje bezpiecznego i spokojnego snu (nie tylko jako noworodek).  

Dlatego oferujemy rodzicom:

  • otulacze dla noworodków – dla dzieci o wadze od 2,5 do 6 kg,
  • otulacze dla niemowląt – dla dzieci o wadze od 6,5 do 9 kg,
  • otulacze rosnące razem z dzieckiem – dla dzieci o wadze od 2,5 do 11 kg. 

 

Spokojny sen to podstawa prawidłowego rozwoju dziecka

Noworodki i niemowlęta śpią przez większą część doby. Potrzebują one snu do prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia. Gdy maluch śpi, jego organizm wytwarza hormony wzrostu oraz białka potrzebne do zwalczania infekcji, a także regeneruje się.  

Dlatego sen to podstawa prawidłowego rozwoju każdego malucha. Niestety w przypadku niektórych dzieci zadbanie o ten aspekt jest sporym wyzwaniem. Wielu rodziców każdej nocy musi zmagać się z ciągłym przebudzaniem i płaczem niemowlaka. Noszenie, kołysanie i bujanie nie przynosi efektów, a zmęczenie i frustracja osiągają coraz wyższy poziom. 

Jeśli ten temat jest Ci znany, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze otulacze do spania pomogą Ci unormować rytm snu Twojej pociechy. Dzięki temu zarówno Ty, jak i maluch będziecie cieszyć się spokojnym snem i dobrym samopoczuciem w ciągu dnia. 

 

Największe zalety otulaczy do spania od Woombie

Tzw. spowijanie dzieci praktykowano już wiele wieków temu. Noworodki zawijane były w chusty, pieluszki, koce inne materiały. Niestety wiele badań wykazało, że dawne metody otulania dzieci nie były korzystne dla ich zdrowia. Przede wszystkim materiał zaciskany był zbyt mocno, przez co dziecko nie mogło prawidłowo się rozwijać (dotyczyło to głównie klatki piersiowej i bioder). 

Na szczęście nasze otulacze do spania nie mają nic wspólnego z rozwiązaniami z przeszłości. Produkty, które oferujemy, są w pełni bezpieczne, a do tego mają wiele innych zalet. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na dostępne w naszej ofercie otulaki dla niemowląt, noworodków i starszych dzieci. 

 

Długi i spokojny sen 

Czy wiesz, dlaczego otulacze dla dzieci są tak popularne na całym świecie? To zasługa tego, że stwarzane przez nie warunki do spania są podobne do tych w łonie matki. Tam maluch czuł się bezpiecznie i komfortowo. Właśnie w tym tkwi sekret naszych otulaczy. 

Zapewniają one dziecku długi, bezpieczny i spokojny sen poprzez przyjemne otulenie delikatnym materiałem. Wiele maluszków w takich warunkach uspokaja się i szybciej zasypia. Dzięki temu rodzice mogą odpocząć i dłużej pospać. 

 

Otulacze do spania pozwalają też zapomnieć o długich godzinach kołysania pociechy na rękach. 

 

Ulga w bólu podczas kolki

Nasze produkty przypominają kształtem orzeszki ziemne, co oznacza, że materiał zwężany jest w okolicach brzuszka. Takie rozwiązanie pozwala na zredukowanie problemu kolek u maluchów. Lekkie uciskanie umożliwia ujście nagromadzonych gazów, dzięki czemu dziecko nie cierpi z powodu bólu brzucha oraz skurczy. 

Warto wspomnieć, że kolki bardzo często są bezpośrednią przyczyną wybudzania się maluszka w nocy. Dlatego pozbycie się tego problemu za pomocą dostępnych w naszej ofercie otulaczy dla dziecka może pomóc przywrócić prawidłowy rytm snu zarówno Twojego, jak i pociechy. 

 

Bezpieczny i przyjemny w dotyku materiał

Ogromną zaletą naszych produktów jest też materiał, z którego zostały wykonane, czyli bawełna. Bawełna to tworzywo naturalne, dlatego jest w pełni bezpieczna dla skóry dziecka – nie podrażnia jej i nie powoduje reakcji alergicznych. Dodatkowo zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu maluch nie poci się nadmiernie. 

Nasze otulacze niemowlęce wyróżnia też to, że są pozbawione szwów. Takie rozwiązanie zapobiega wystąpieniu otarć. 

 

Brak ryzyka zmarznięcia

Niektóre maluszki podczas snu odkrywają się lub ściągają skarpetki czy inne części garderoby. Niestety najczęściej wcale nie jest to oznaka tego, że jest im za ciepło. Wiele dzieci robi to nieświadomie, przez co potem marzną. 

Dzięki otulaczom do spania możesz całkowicie pozbyć się tego problemu. Jeśli odpowiednio zapniesz zamek i guzik, dzieciątko nie wydostanie się z „kokonu”. Dlatego w nocy nie będziesz musiał martwić się tym, że Twoja pociecha zrzuci z siebie kocyk i zmarznie. 

 

Bezpieczne stawy biodrowe

Stosowane dawniej powijaki nie były bezpieczne dla dzieci i nie sprzyjały ich prawidłowemu rozwojowi. Główną przyczyną było ściskanie klatki piersiowej oraz prostowanie nóżek dziecka. W początkowym okresie życia naturalna pozycja to tzw. żabka. Pod żadnym pozorem nie zmuszaj dziecka do przybierania innej pozycji!

Nasze otulacze do spania dla niemowląt zostały zaprojektowane tak, aby maluch mógł swobodnie ruszać nóżkami i ułożyć je w bezpiecznej oraz komfortowej dla niego pozycji. 

 

Zatrzymanie odruchu Moro

Odruch Moro to naturalna reakcja organizmu na niektóre bodźce. Obserwuje się ją u noworodków. Polega on na tym, że maluch reaguje gwałtownym rozstawieniem ramion, naprężeniem całego ciała, wygięciem pleców w łuk oraz odchyleniem główki do tyłu, a następnie kuli się i przywodzi ramiona do siebie. 

Dzieje się tak, gdy dziecko czuje zagrożenie. Niestety ta reakcja również bardzo często jest powodem wybudzania się noworodków. Otulacze do spania, które zapewniają poczucie bezpieczeństwa, pomogą Ci pozbyć się odruchu Moro i zadbać o spokojny sen niemowlęcia. 

 

O czym warto pamiętać, korzystając z otulaczy do spania?

Korzystanie z otulaczy do spania jest w pełni bezpieczne dla dzieci, ale musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach. Ważne jest przede wszystkim to, aby nie okrywać malucha dodatkowym kocem czy kołdrą. 

Nasze otulacze zapewniają odpowiednie warunki do spania. Pamiętaj, aby w pomieszczeniu zachować odpowiednią temperaturę (ok. 20–22°C). 

Ważne jest również to, aby z łóżeczka usunąć wszelkie przedmioty takie jak pluszaki, poduszki czy pieluchy. Mogą one doprowadzić nawet do uduszenia dziecka!

 

Jak długo można używać otulaczy dla dziecka? 

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak długo można korzystać z otulaczy do spania. Wszystko zależy od zachowania dziecka, dlatego warto je obserwować. Jeśli maluch zaczyna przewracać się na brzuszek, możesz zacząć odzwyczajać go od otulacza poprzez skorzystanie z wersji z rękawami. 

Chcesz zadbać o spokojny i bezpieczny sen swojego dziecka? Marzy Ci się przesypianie nocy bez konieczności ciągłego wstawania do malucha? Chcesz zapewnić mu prawidłowy rozwój?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, jesteś we właściwym miejscu. 

Zamów jeden z naszych otulaczy do spania już dziś i ciesz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem swojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl